Extraliga muži 2.kolo HC 1972 Rakovník vs. TJ Plzeň Litice 1:1 (1:0)

16.09.2013 10:46

Po Bohemians pozemkáři zremizovali i duel s Plzní

Ani v druhém extraligovém kole pozemních hokejistů HC 1972 nezvítězil a na domácím stadionu si připsal znovu dělbu bodů. V repríze loňského semifinálového play off byli domácí lepším celkem, ale nízká produktivita a vyrovnání z penalty je připravilo o radost.

HC 1972 Rakovník - TJ Plzeň Litice  1:1 (1:0)

Od úvodního hvizdu byli Rakovničtí v letošní domácí premiéře aktivnější a více se tlačili před plzeňskou branku. V dobré šanci se objevili J.Beneš i M.Seemann a v 21. minutě po precizně zahraném trestném rohu Jahoda otevřel skóre na 1:0. I v dalším průběhu poločasu Rakovník častěji útočil a když kapitán R.Ostaš nabádal o přestávce spoluhráče k trpělivosti, která přinese i další branky, nebyl důvod tomu nevěřit. Ty však po změně stran nepřišly nejen díky vychýlené mušce domácích střelců, ale i díky výbornému výkonu plzeňského gólmana. A aby toho nebylo dost, Plzeň stihla i vyrovnat na 1:1 z penalty, na kterou brankář J.Seemann nedosáhl.

" Měli jsme nakročeno k výhře, ale z mnoha šancí jsme mířili buď těsně mimo, nebo nás vychytal brankář, " uvedl pro Rakovnický deník Pavel Hraba.

Sestava HC 1972: J.Seemann- Dašek, R.Ostaš, Gregor, D.Bouma, P.Bouma, M.Beneš, Kopřiva, Jahoda, M.Seemann, J. Beneš, J.Ostaš, Truhlář. Hrající trenér Pavel Hraba.

Foto (kol) - K oporám jak v tréninku, tak v utkáních patří v dresu HC 1972 Pavel Hraba( na fotce v akci), který nejen připravuje tým mužů na extraligové duely a na vystoupení v evropském poháru v příštím roce, ale věnuje se i týmu starších žáků. (kol)