Presidentská návštěva v Rakovníku bez bodů

24.05.2013 11:26

12. kolo extraligy pozemních hokejistů přisoudilo HC 1972 presidentskou návštěvu i s internacionálem Bodnárem, jenž má zkušenosti z italské ligy, která měla dramatický průběh se šťastným koncem pro domácí.Zvlášť nezdvořile se choval Procházka, jenž si na svou hokejku připsal hned tři trefy do černého. Rakovník se tak vyšplhal na druhou příčku před pražskou Slavii a v magnetu 13.kola hostí 8.6. od 15.30 hodin lídra z Plzně.

HC 1972 Rakovník - HC President Praha 5:4 (2:1)

V úvodní dvacetiminutovce si Rakovník zásluhou spolupráce Jahody se střelcem Procházkou a Seemannova trestného rohu vybudoval dvoubrankový náskok, o který však na přelomu poločasů přišel a ve 40. minutě prohrával 2:3. Během dvou minut však Seemann předložil Skálovi a Procházkovi gólové přihrávky k zápasové otočce a minutu před koncem zasloužené vítězství definitivně potvrdil kdo jiný než znovu Procházka, kterému tentokrát asistoval Hraba : " Zápasy s Presidentem bývají vždy vyrovnané a bylo tomu tak i tentokrát. My jsme si zápas zkomplikovali vlažnějším nástupem do druhého poločasu, ale díky útočné hře a střelecky disponovanému Procházkovi jsme dokázali duel otočit a proměnit v další tři body do tabulky."

Sestava HC 1972: J.Seemann- Dašek, R.Ostaš, Bouma, Kopřiva, Gregor, M.Beneš, Jahoda, Hlína, Skála, Hornof, M.Seemann, J.Beneš, Truhlář, Procházka. Hrající trenér Pavel Hraba a J.Ostaš. (kol)