Přípravka - Velká cena Prahy

23.09.2013 12:10

21.9.2013 se naše přípravka zúčastnila Velké ceny Prahy. Tentokrát  bylo nominováno celkem 14 družstev, z toho my jsme měli dvě: Rakovník DDM(Vojta Ohnemichl – brána, Filip Hornof,Míša Ferštlová, Justýna Richterová,Verča Přibíková a Lukáš Pešek) a Rakovník B (Matěj Ostaš – brána, Tereza Valdhansová,Lucka Hrabová,Verča Krausová,Klára Kantoříková , Karča Bašová a Aneta Růžičková).

Rakovník DDM vyhrál 6 zápasů,pouze jeden prohrál a umístil se na 3. místě – moc gratulujeme. Děti z tohoto družstva daly celkem 29 gólů (Filip 8x,Verča 8x, Lukáš 7x,Justýna 5x,Míša 1x) a vyfasovaly jenom 6 gólů (Vojta byl v bráně super a zaslouženě byl vybrán jako nejlepší brankář turnaje).

Rakovník B vyhrál 2 zápasy, jeden remizoval, 4 prohrál a umístil se na 11. místě – i to je úžasný výsledek a děti si zaslouží velkou chválu. Děti daly 9 gólů (Klára 5x,Terka 3x a Karča 1x) a 11 jich vyfasovaly.

Za všechny trenérky dětem moc gratuluji a děkuji za hezký hokej, který jste v Praze předvedly!

V Rakovníku pořádáme turnaj přípravek 6.10.2013 od 9 hod, tak nás přijďte podpořit!!
(Klára Přibíková)