První jarní turnaj přípravek v Rakovníku

09.04.2014 15:22

Dne 6.4.se uskutečnil první jarní turnaj přípravek. Na Rakovnickou umělou trávu se sjelo osm družstev (Rakovník A, Rakovník B, Rakovník DDM, Bohemians Praha, President, Kadaň, Litice, Dráčata ) aby se zúčastnilo turnaje o posty nejvyšší. V pohledných zápasech se borci ze všech klubů ukázali početnému publiku,že už umějí různé vychytávky a předváděli perfektní uspořádanou hru. V zápasech o posty nejvyšší, se utkala družstva, kde už jejich hráči pravidelně nastupují za kategorii mladší žáci a bylo to na hře znát. Z mého hlediska musím těmto hráčům poděkovat za předvedenou hru, nahrávky ale i zakončení,a na stranu brankářů vyseknout velkou pochvalu za jejich výkony a perfektní pohyb v kruhu. Tento první turnaj hodnotím za vydařený, divákům z řad rodičů a zvědavců uděluji velkou pochvalu za odměňování všech situací na hřištích a těším se na další mládežnický turnaj hraný v Rakovníku.
(Beny)

CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE: