Starší žákyně HC 1972 Rakovník mistryněmi ČR

25.06.2013 19:01

STARŠÍ ŽÁKYNĚ HC 1972 MISTRYNĚMI ČR

(Michaela Stehlíková)

16.6. jela naše děvčata na Slavii Praha hrát finále, když v semifinále vyhrály jednoznačně 10:1 s celkem Hostivaře.

Do zápasu vstoupily lépe Slávistky, když ze začátku daly rychlý gól. Naše hráčky to však nerozložilo a do poločasu stihly alespoň vyrovnat zásluhou Veroniky Kopřivové.

Po poločase se Rakovnickým už hrálo lépe. Měly více šancí. Po slávistické chybě našla Michaela Stehlíková volnou Kopřivovou a holky vedly 2:1. Slavia se dál snažila prosadit, ale po další chybě byl trestný roh a z něj Karolína Hanzlová zvýšila na 3:1. Rakovnická děvčata pak měla i další šance, ale neproměnila je.

Po zaslouženém výkonu si tak Rakovník po dlouhé době užívá venkovní titul starších žákyň. Přidává tedy k halovému ještě ten venkovní.