3:2 Tomáš Jahoda - střela z trestného rohu
4:2 Tomáš Jahoda - střela z trestného rohu
5:3 Milan Hornof - střela bekhendem, nahrávka Josef Ostaš
6:4 Tomáš Jahoda - střela z trestného rohu
7:4 Radek Ostaš - dohrání z trestného rohu, nahrávka Tomáš Jahoda

Sestava:
Jan Seemann, Pavel Hraba, Josef Dašek, Radek Ostaš, Michal Gregor, Petr Bouma, Dominik Bouma, Tomáš Jahoda, Daniel Skála, David Kopřiva, Martin Seemann, Josef Ostaš, Milan Hornof, Ladislav Hlína, Marek Beneš, Jakub Beneš
Trenér: P.Hraba

Rakovník si užívá pozici extraligového lídra

Série zápasů bez porážky vynesla v podzimní části extraligy 2013/2014 HC 1972 na první příčku, protože body si z Rakovníka neodvezla ani hradecká Slavia. Diváci viděli celkem jedenáct branek a z toho sedm v síti soupeře, a tak odměnili hráče zaslouženým potleskem.

HC 1972 Rakovník - Slavia Hradec Králové  7:4 (4:3)

Vstup do utkání dvou týmů z čela pořadí měli jasně lepší domácí a Dašek proměnil trestný roh ve vedení, které potvrdil přesnou střelou Jahoda na 2:0. Sporné dvě branky však znamenaly vyrovnání a dostaly hosty znovu do zápasu. Ještě do přestávky Jahoda dokončil dvěma trestnými rohy svůj hattrick, Hradec dokázal odpovědět jen jednou v poslední minutě před koncem první půle.

Gólostroj se pak rozběhl až po akci J.Ostaše, kterou dokončil na 5:3 Hornof, Hradečtí pak Machútovou penaltou opět zazlobili, ale v dalších minutách už stříleli jen domácí. Jahoda proměnil suverénně další trestný roh a pak ještě přihrál R.Ostašovi  na poslední zamávání hostům na cestu do východočeské metropole. Poměněné standardní situace ocenil i Pavel Hraba:" Určitě nám hodně pomohly a díky jim jsme soupeře, který má svou kvalitu v útočné fázi, porazili. S dalšími body jsme po dnešním výkonu spokojeni."