Extraliga MUŽI - HC Hostivař vs. HC 1972 Rakovník (zpráva z tisku...)

15.10.2013 15:28

Skvělý Seemann udržel pozici lídra.

Ani v závěrečném extraligovém podzimním duelu nepoznali pozemní hokejisté hořkost porážky a po pěti výhrách a dvou remízách si stále užívají první příčku tabulky před pražskými Slavií a Bohemians.

HC Hostivař - HC 1972 Rakovník 2:4 (1:1)

Na horké hostivařské půdě začali lépe Rakovničtí, když M.Seemann proměnil penaltu a jeho bratr Honza kraloval na druhé straně mezi třemi tyčemi. Přesto domácí dokázali být alespoň jednou úspěšní a do kabin se šlo za nerozhodného výsledku. Po přestávce dal o sobě zase vědět Dašek a dvě jeho pověstné střely z trestných rohů znamenaly vedení o dvě branky, navíc ještě R.Ostaš předložil šanci Jahodovi, který si s ní věděl rady, a bylo definitivně rozhodnuto. Hostivař už dokázala pouze korigovat druhým úspěchem, na víc to zdaleka nestačilo opět díky skvělému J.Seemannovi v brance. " S podzimem je určitě spokojenost, i když úvodní remíza na Bohemians byla zbytečná, ale postupně se naše forma zlepšovala a dokázali jsme zvládnout i těžké momenty v dalších zápasech, celkově je z toho výborná pozice pro jaro i následující závěrečné play off, " okomentoval tři body do průběžné tabulky Pavel Hraba.

Sestava: J.Seemann - Dašek, R.Ostaš, Hudeček, Kopřiva, P.Bouma, B.Bouma, M.Beneš, Jahoda, Skála, Hornof, M.Seemann, J.Beneš, Kundrát.
Hrající trenér: Pavel Hraba.

(kol)

Zpět