Trenérská akademie

30.08.2013 09:33

Ahoj všichni trenéři, hráči a ostatní,

kdo se zajímáte o pozemní hokej. Ráda bych vás všechny pozvala na první setkání z dlouhodobého cyklu, jehož cílem je sdílení informací a zkušeností z evropského a světového pozemního hokeje, které  by nám mělo pomoci ještě lépe hrát, trénovat i organizovat hokejové a mimohokejové aktivity. Vítáni jsou všichni.

Setkání by se měla konat pravidelně, vždy na jiné téma. Cílem je vybudovat si v klubu něco jako „trenérskou akademii“. Své zkušenosti budou sdílet naši reprezentanti i trenéři a možná se nám podaří získat i nějakého externistu ze zahraničí.

Setkání bude neformální s dostatkem prostoru k diskuzi. Témata jsou vhodná jak pro trenéry dětí, tak i dospělých.

První setkání se uskuteční v neděli 8.9. od 14:30 v klubovně na SK. Na nástěnce u šaten bude od pátku viset registrace, tak se prosím všichni zapište, abychom věděli, s kolika účastníky můžeme počítat.

Téma:

Tomáš Jahoda – náš reprezentant, kterému se dařilo na ME v Boomu v Belgii. Jaká je evropská špička, v čem vidí největší rozdíly, co mu chybí a naopak mu pomáhá v tréninku? A další postřehy z pozice hráče…

Karolína Kříženecká – sdílení informací z trenérského semináře pro top level coache, který se konal v rámci ME v Belgii.

  • Analýzy zápasů pomocí nástrojů – konkrétně program NAC, co vše je možné, na co se zaměřit. Mám zdarma licenci na 4 měsíce, takže můžeme vyzkoušet
  • Jak trénovat lepší vidění hráčů, včetně zajímavých pomůcek pro trénink.
  • Dril nebo kreativita? Jak by měl být postavený trénink.
  • Trénink brankařů + zajímavé statistiky z OH a Světové ligy, které poslouží i k tréninku útočníků.
  • Belgie – jejich desetiletá cesta na vrchol – jaké změny museli udělat, aby se dostali z naší úrovně na světovou úroveň.
  • Postřehy Nizozemce trénujícího Pakistán – tipy, rady…
  • …a spousta dalších zajímavostí…

Délka semináře bude cca dvě hodiny. Pokud bychom nestihli probrat všechna témata, můžeme je přesunout na další setkání.

Těšíme se

Tomáš, Karolína a Pavel
 

Zpět